Sklep

Marka Pawonex powstała w 1996 roku. Naszą misją jest tworzenie najwyższej jakości produktów, wpisujących się w aktualnie panujące trendy w modzie. Linia Pawonex adresowana jest do kobiet preferujących wygodę i komfort użytkowania na co dzień. Posiadamy również linię ekskluzywnych nakryć głowy –  Betina. Czapki, berety i kapelusze tej marki powstały z myślą o Paniach, które cenią sobie niepowtarzalny styl i elegancję. W naszej ofercie znajdziecie gotowe propozycje kompletów lub stworzycie własny zestaw, taki jak czapka i komin czy beret i szal lub kapelusz i chusta.

Na przestrzeni lat zbudowaliśmy markę rozpoznawalną w kraju i za granicą. Stało się to możliwe dzięki naszej konsekwencji, spójnej wizji firmy i – przede wszystkim – dzięki kontaktowi z Klientami. Przez ponad 20 lat słuchaliśmy Państwa opinii, braliśmy pod uwagę Wasze zdanie i wprowadzaliśmy do nowych kolekcji zmiany, jakich oczekiwaliście. Tak robimy do dziś.

 

pawonex marka

Opinie i rekomendacje

Ponieważ Państwa zdanie liczy się dla nas najbardziej, prezentujemy opinie o produktach firmy Pawonex, którymi nasi Klienci dzielą się w Internecie. Oto niektóre z nich:

Super wyroby, piękne i doskonałej jakości. Mam w domu kilka kompletów, bardzo dobrze się noszą.”

Czapka z szalikiem jest świetna gatunkowo. Przede wszystkim jest cieplutka, fajnie się nosi. Jest to elegancki komplet. Polska firma Pawonex i godna polecenia.”

Czapka bardzo twarzowa i elegancka.”

Bardzo ładnie się prezentuje i świetnie leży.”

Wszystkich, którzy jeszcze nas nie znają, zapraszamy do Pawonex po najpiękniejsze szaliki, rękawiczki oraz czapki dla dzieci, młodzieży i dorosłych!

 

pawonex logobetina logo